אורית של רפאל

גביעים

שישה גביעים

שישה גביעים מייצג זכרונות עבר המופיעים בהווה כאתגר מחודש. הניצחון יהיה במידה והאדם ידע להתיחס להזדמנות שניתנה לו ממקום התפתחותי חדש, עם זוית ראיה חדשה.

הסמלים בקלף הילדים מסמלים זכרונות עבר ארועים שהאדם חווה והם חוזרים שנית על מנת לאפשר תהליך התפתחות והתבגרות. פרחים לבנים מסמלים את היכולת ליצור התפתחות משמעותית בחייו של האדם, צבעם הלבן של הפרחים מסמל טוהר ורגישות. הם מסמלים את האפשרות ל "פריחה מחודשת". הפרחים מזכירים פנטגרם הוא סמל קוסמי שמיצג את ארבע רוחות השמים, וכיוון נוסף  כיפת השמים ממעל, מסמל את האדם שראשו בשמים בכיוון של התפתחות רוחנית. תכלת השמים מסמלת פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקוה הצהוב שממלא את רובו של הקלף מסמל את השכל והאינטלקט, חריצות, תקשורת, הכלים להתמודדות מחדש עם אותו מצב. חשוב להזהר מלאפשר לאגו, לדימוי עצמי שגוי להשפיע על ההתמודדות. הבית מסמל את נבכי הנפש, השער השומר העומד עם הגב הצבע האפור, מסמלים את שומר הסף של התת מודע ששומר את זכרונות העבר, האפור מסמל את הצורך באיזון בין התנהגויות עבר לא מאוזנות להווה מאוזן.

מיתולוגיה פסיכה לא רצתה לחזור לביתה אך גם לא יכולה היתה להשאר בארמון שכן הזכרונות המשותפים לה ולקופידון הכאיבו לה. היא חוזרת ויושבת על הסלע ומחכה. למרות שקופידון לא חוזר היא מחליטה לתקן את הטעות שעשתה. קלף שמייצג את האפשרות לתקן את העבר. קלף שמייצג הזדמנות שניה.

בקריאה קלפי החמש היוו תגובה לעיכוב שהיה בקלפי הארבע, אך התגובה של האדם לא היתה מאוזנת. בקלפי השש נפתרות הבעיות שאיתן התמודד האדם בקלפי החמש. קלפי השש הם קלפים של השגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות. לאחר ההצלחה חשוב שהאדם ימשיך לשפר את חייו ולהתפתח, פשרה תוביל להזנחת מטרות ישנות וחדשות ולהפסקת ההתפתחות וכך גם ההשגים שהושגו יפגעו.

בנושא זוגיות קשר מהעבר חוזר, אדם דומה לבן בת הזוג מופיע.

בנושא קריירה עובד או מעסיק שחוזרים ומופיעים בחייו של האדם, הזדמנות שהיתה והוחמצה חוזרת.

בנשוא כספים כספי עבר השקעות עבר מתעוררות, התמודדות מחודשת עם אתגר כספי.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי