אורית של רפאל

גביעים

שלושה גביעים

שלושה גביעים קלף המבטא שמחה, האדם רצה להשיג דבר מה, השקיע מחשבה ועשיה על מנת להשיג את ההשיג. מתוך בדיקת ומציאת הדרך הנכונה שתביא את השותף הרגשי או העסקי למקום בו הוא יוכל לקדם את עצמו. בכל שלב בתהליך השואל נמצא צעד אחד לפני מי שאיתו הוא נמצא.

הסמלים בקלף הנערות הרוקדות מסמלות שמחה הרמת הכוסות מסמלת ברכה והצלחה, הפרות מסמלים את פרות ההצלחה צבעי השמלות מסמלים האדום חושניות תשוקה עשיה, חיים, חוזק וירטואליות הכתום שמחה ואושר,אנרגיה נשית, מיניות, גמישות. צבע של יצריות ויצירתיות. האפור הוא צבע של איזון בין החומר לרוח.

מיתולוגיה פסיכה חיה בארמון, מוקפת בעושר פינוקים ובגבר שמעניק לה אהבה, רכות ועונג. פסיכה מלאת אושר ושמחה למרות שקיימות שתי מגבלות אין היא יכולה לראות את בן זוגה, קופידון רוצה שהיא תאהב אותו בזכות עצמו ולא בזכות היותו אל. אסור לה לעזוב את הארמון מחשש שתפגוש את אימו וזו תהרוג אותה. הקלף מייצג שמחה חגיגה, גם אם לא כל הפרטים ידועים.

בקריאה קלף השלוש מייצג את התוצאה שהתקבלה לאחר ההתמודדות עם התפכחות מהאס ומהשלמות שלו, וההבנה הנובעת מהתמודדות עם המציאות והעדר השלמות שבה. בקלפי השלוש מתקבלת התוצאה לטוב או לרע מתקבל השכר לעשיה של האדם. המספר שלוש מייצג את הילד שנברא מהגבר ומהאישה הוא פרי המאבק, הלמידה, התמודדות, וההשלמה. בקלף זה האדם זוכה לשמחה וחגיגה. חשוב לחגוג ולשמוח את הצלחה באשר היא מאחר והחגיגה מחברת את האדם אל מקורות השפע שביקום.

בנושא זוגיות התאהבות, הרגשה של נאהב, חגיגות, בילויים, מיניות.

בנושא קריירה תקופה של יצירה, שמחה מהעבודה ובעבודה, הצלחות של פרויקטים

בנושא כספים רווחים ופזרנות

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי