אורית של רפאל

גביעים

שני גביעים

שני גביעים קלף זה הוא קלף בו האדם נמצא במצב של חוסר יוזמה. אחרי הזרימה האנרגטית של האס על מנת להתחיל תהליך ולהצליח בו על האדם להיות זה שחושב כמה צעדים קדימה לפני בן הזוג, לפני השותף. שיתוף פעולה מתוך הבנה של הצד האחר בשותפות.  האדם נמצא במצב בו הוא יכול ליצור הזדמנות, עליו להפסיק להיות פאסיבי ולהתחיל להיות היוזם, גם אם הוא זה שמחפש עבודה. על האדם להאמין בעצמו.

הסמלים בקלף אריה מסמל כח ועצמה פיזית גשמית צבעו האדום מדגיש את הסמל, מטה מרקורי הניצב מתחת לראש האריה מייצג את הניגודיות בחיים, באופן גרפי מתגלה ההבט האנכי שבו ובאדם. הנחשים הנעים סביב הקונדליני. הציר המאפשר קירבה ללא יחסי תלות, ריחוק ללא ניתוק. כנפי המלאך שהן חלק ממטה מרקיורי אך צמודות לראש האריה מסמלות את היכולת הרוחנית, את היכולת לעוף על כנפי הדמיון צבען האדום מסמל פעולה, עשיה. הן מסמלות את הרצון להשתחרר ממגבלות הקיימות בחיים ולהרגיש חופשיים. הגביעים מסמלים הכלה. העלמה לבושה לבן שמסמל טוהר הזר הירוק מסמל התחלה ונעליה האדומות מסמלות את הרצון לפעול ולנוע קדימה. העלם לבוש בצהוב סמל לתקשורת פנימה והחוצה, עלי התלתן על בגדו מסמלים מזל, והזר האדום מסמל את הרצון לפעול. ההרים הירוקים מסמלים התחלה חדשה, פריון ופוריות.

מיתולוגיה יופיה של פסיכה מעורר את קנאתה של ונוס, לכן היא מבקשת מקופידון לגרום לפסיכה להתאהב ביצור מכוער. קופידון, הקשור מאוד לאימו, עומד לבצע את בקשתה, אך מתאהב בעצמו בפסיכה. כדי שהיא לא תדע מי הוא אהובה היא נדרשת שלא לראות את פניו. זהו קלף המייצג את האהבה העיוורת. את המוכנות לוותר למען האהבה, את הרצון לראות את השלם והמושלם. והעיוורון כלפי החסרונות.

בקריאה קלף השניים מייצג התפכחות מההתחלה של האס מהשלמות שלו. המציאות רחוקה משלמות יש בה אתגרים ומכשולים שצריך להתגבר עליהם ולהתבגר איתם על מנת לעבור תהליך ולחזור אל האס. קלף השניים הוא קלף של שבר. חלום ושברו שלמות מול מציאות החיים. השואל הפך לפאסיבי והקלף מגיע על מנת להעיר אותו ולהעיר לו שעליו לקחת את היוזמה לידיים.

בנושא זוגיות  אהבה, קשר זוגי שחשוב שהשואל יזום על מנת לקדם אותו. פאסיביות תפגע בקשר.

בנושא קריירה קלף המייצג שותפות, עשיה הדדית. הקריירה מתקדמת בזכות היוזמה שלוקח השואל. במידה ויהיה פאסיבי לא תהיה ההתקדמות המיוחלת.

בנושא כספים מצבו הכספי של השואל נמצא בסימן חיובי כל עוד הוא ייזום.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי