אורית של רפאל

גביעים

אס גביעים

אס הגביעים מיוצג על ידי יסוד המים  יסוד של זרימה, רגש, אמון ואמונה. בעזרת המים האס פותח חסמים ומכשולים. האס מייצג שחרור ממכשולים וחסימות רגשיות שינויים בגישה ובאמון. המים מאפשרים הסתגלות הם מכילים את הידיעה מתי לחלחל, מתי לעבור דרך הסלע ומתי לעבור מעליו או מסביבו. האס מאפשר ויתור על העבר.  

הסמלים בקלף הגביע מסמל שפע, המים מסמלים את הרגש, את החיים, את הזרימה וההתפתחות הרגשית. הצלב מסמל את החיבור בין הרוח לחומר, היונה מבשרת שלום ושלוה בנפשו של האדם, הלובן שלה מסמל טוהר. חמשת המפלים הנשפכים מהגביע אל הבריכה מסמלים את חמשת החושים, והבריכה מסמלת את הרגש הקולקטיבי. הלוטוסים שצפים בבריכה מסמלים את הכוח האלוהי, את היופי, הטוהר וחיי הנצח.

מיתולוגיה מיוצג עלידי הסיפור של פסיכה וקופידון

בקריאה אס מסמל התחלה חדשה, הזדמנות, הצלחה, שפע, אמון. שינוי בין אם בתוך תהליך קיים ובין אם שינוי של תהליך והתחלה של תהליך חדש, את היסוד שהוא מייצג בעולם הרוח הוא מממש בעולם החומר. התשובה תמיד חיובית.

בנושא זוגיות קשר המבוסס על אמון, קשר שיש בו זרימה ובגרות נפשית המאפשר לאהוב ולהיות נאהב. אס הגביעים הוא אס של רגש והא מבטא התחלה רגשית חדשה בין אם בקשר חדש ובין אם בקשר קיים.

בנושא קריירה  התחלה חדשה וזורמת במקום עבודה, שינוי במקום העבודה, הזדמנות להצחלה, יחסי אמון בין האדם למעסיק, בין האדם לעובדים שלו.

בנושא כספים ביצוע עסקה ומהלכים כספיים על רקע רגשי אינטואיטיבי.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי