אורית של רפאל

מטבעות

מלך מטבעות

מלך המטבעות מייצג את המנכ"ל הקשוח, איש העסקים השקוע כל כולו בעבודה, האב שדואג ליציבות הכלכלית ולרווחת המשפחה. הרציני, הענייני, משיג את מטרותיו. אדם שעצמאותו ועצמאותו הכלכלית חשובה לו, אמביציוזי, תחרותי, אדם ללא חוש ההומור.

הסמלים בקלף המלך מסמל מחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנתי, המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח. הקלף עמוס בסמלים של שפע חומרי, הגפן, ענבים, השוורים, הטירה, מגפי המתכת ושרביט הזהב. שפע הצבעים הצהוב, התכלת הירוק האדום והזהב מסמלים אף הם שפע. הגודש בקלף מסמל הפגנה של העושר, של המעמד החומרי. מכאן ברור שלאדם זה סמלים של שפע ומעמד חשובים ביותר.

אסטרולוגיה מזל גדי בין ה 22 בדצמבר לבין ה 20 בינואר שייך ליסוד האדמה התכונות המיוחסות למזל זה הן שאפתנות, אחראיות, חריצות, שמרנות, שליטה עצמית, כושר ריכוז, דיקנות הערכת משפחה וחברים חשובה וגם עקשנות, קונפורמיות, קושי בביטוי רגשי.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלך מייצג  את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמא האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו האופינית של המלך היא עצמאית, השגית, הוא מחפש הגשמה חומרית, הקריירה נמצאת במרכז עולמו. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של טיפוח הזוגיות והמשפחה, לתת מקום לרגשות ולביטוי רגשי.

בנושא זוגיות מסגרת היחסים חשובה, טיקסיות ונישואים, התמסדות, כל אלו קיימים על בסיס כלכלי לעיתים נראה כי קיימת בריחה מזוגיות ומיחסים לקריירה.

בנושא קריירה כושר ניהול של עסקים, פרויקטים, עובדים. רעיונות ויוזמה להתקדם ולהשיג. נחישות דבקות במטרה. הכבוד שמקבל כתוצאה מהשגיו החומריים חשוב לאדם.

בנושא כספים הצלחה ורווחים כתוצאה מניהול נכון של השקעות.

 

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי