אורית של רפאל

מטבעות

מלכת מטבעות

מלכת המטבעות מצייגת אדם המחפש חיים שקטים ופשוטים, עבודה יציבה ללא סיכונים. אדם מלא תשוקה, אוהב הנאות כמו אומנות ותרבות אינו נוטה להתרברב. חשוב לו ביותר ביטחונו הכלכלי, הצורך ביציבות וסדר, מחפשים באחרים את היופי הפנימי והכנות. לא מפחד מעבודה קשה. קיימת בו עקשנות , קנאות, וחשש מחדשנות ושינויים.

הסמלים בקלף המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשיה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות. הבגד האדום מסמל  חיים, חוזק וירטואליות. חיות, הישרדות, חומריות, פוריות ופיריון. הארנבת אף היא מסמלת פוריות ופיריון. הרקע פורח ומלא פירות והאדמה מסמלים את החלק הפיזי החומרי של החיים, חיים פוריים ומלאי שפע .

אסטרולוגיה מזל שור בין 21 באפריל לבין 20 במאי שייך ליסוד האדמה התכונות המיוחסות למזל זה הן יציבות, קביעות, מהימנות, פרקטיות, חושניות, חוש אסתטי מפותח, אהבה לפעילות גופנית, זהירות, שיקול דעת, איפוק, נעים הליכות, וגם עקשנות, דעתנות, הדוניזם, חומריות, גשמיות, רכושנות, איטיות, עצלנות.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמא הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופינית של המלכה מונעת על ידי הצורך בבטחון חומרי וביציבות חומרית, חוסר רצון ליצור שינויים, לבחון את הגבולות, העדפה לחיות את המוכר. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של יצירת שינויים וזרימה בחיים.

בנושא זוגיות אהבה, יציבות, מיניות, אימהות כל אלה קיימים על בסיס כלכלי.

בנושא קריירה עובדים חרוצים, מסורים, מעשיים, בשל החשש לקחת סיכונים והפחד משינויים העדפה להיות שכיר.

בנושא כספים הצלחה כספית ותשואות הקשורות בנדל"ן או במימוש נכסים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי