אורית של רפאל

מטבעות

אביר מטבעות

אביר המטבעות מייצג אדם הרוצה שהתהליך בו הוא נמצא יתמשש, חוסר הבטחון שלו מעכב אותו מאחר והוא מחפש אישורים מהסביבה ולא מתוך עצמו. חשוב להתבגר ולהבין הרצון לחכות לסימן לא יגיע יש לפעול, דרך הפעולה האדם ילמד האם הוא צועד בדרך הנכונה לו.

הסמלים בקלף האביר מסמל נאמנות והגנה על מה שחשוב לאדם בחיים על המחשבות, על התחושות ועל ההרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית על מנת לאפשר התבגרות. הסוס מסמל  אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע שחור מסמל ריכוז במטרה. הנוף של האדמות הפוריות מסמל את הנתיב הייחודי של האביר שחייב לפעול על מנת להתבגר ולגלות האם הדרך נכונה לו. הפוריות של האדמות מרמזת שעצם העשיה היא שנכונה ומביאה להתקדמות בהתפתחות הרוחנית. הרקע הצהוב המסמל את השמש המחממת ומאפשרת גדילה והתבגרות.

יסוד האדמה היסוד השני לאחר ההתלהבות של האש הוא מבסס ומבשיל את העשיה, הוא מיוצג על ידי מטבע עליו חרוט פנטגרם. יש הבדל גדול בין רצונות לצרכים: הרצון לבית גדול וחצר ובריכה וגינה אלו לא הצרכים של האדם. דירה שיש בה זוגיות ואהבה וחברות וילדים היא הצורך, הרצון הוא האש של היצירה האדמה היא השורשים של האדם. המטבע, לא מייצג כסף אלא תמורה חומרית כאשר האדם עושה את שנכון .

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס התנהגותו האופינית של האביר הססנות, פחד משינויים, צורך בקבלת אישור מהסביבה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מעשיות, התמודדות ולמידה שהחיים הם אוסף של שינויים והתמודדויות ולא קביעות וקיבעון.

בנושא זוגיות נותן הזדמנות לבן בת הזוג במערכת היחסים, אך קיים פחד להתפתח בזוגיות, יחסים המושתתים על מניעים חומריים לעיתים נראה כי מחכה לאישור המשפחה כי בחר נכון.

בנושא קריירה מסור, נאמן, מסודר, מעשי, מתוכנן ומאורגן.

בנושא כספים מהלכים מתוכננים ומעשיים בתחום ההשקעות.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי