אורית של רפאל

מטבעות

נסיך מטבעות

נסיך המטבעות מייצג את האדם שנותן שרות, נאמן, מסור, מסודר, מאורגן, יסודי, דייקן, אדם השואף לפשטות, יציבות ושגרה. איש הפרטים הקטנים, קפדן, בעל נטיה להכנס לאותם פרטים קטנים יתר על המידה ועל הנדרש. איש של כושר ותזונה מאוזנת, חלק מהתכונות הללו מובילות להעדר יוזמה בעל מוסר עבודה גבוה וכשאין מה לעשות הוא ימצא מה לעשות. יציבות חשובה לו ביותר.

הסמלים בקלף הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשיה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו לקושי לממש את האפשרויות כתוצאה מחוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום. כובעו האדום מסמל עשיה. הנוף של האדמות הפוריות מסמל את הנתיב הייחודי של הנסיך שחי בבטחון כלכלי, במקום של סדר וארגון. הרקע עוטף את הנסיך ומאפשר לו את תחושת הבטחון הנדרשת לו על מנת להתפתח. הרקע הצהוב המסמל את השמש המחממת ומאפשרת גדילה.

אסטרולוגיה מזל בתולה בין ה 23 באוגוסט לבין ה 22 בספטמבר שייך ליסוד האדמה התכונות המיוחסות לבני המזל יצירתיות, נדיבות, נאמנות, דיוק וירידה לפרטים, חריצות, יעילות, פשטות, וגם ביקורתיות, בררנות, עקשנות.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופינית של הנסיך נובעת מהצורך בסדר, ארגון, משמעת עצמית, יציבות, קיים צורך לדעת מה עומד להתרחש. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של למידת גמישות מחשבתית ורגשית, חשוב ללמוד שהחיים נמצאים בתנועה והשתנות מתמדת.

בנושא זוגיות חיפוש אחר יציבות בקשר, קבלת ונתינת תמיכה, נאמנות, קיימת נטיה לשמרנות בהגדרת התפקיד של בן או בת הזוג בתוך הזוגיות.

בנושא קריירה העדפה להיות שכיר, מסודר, דייקן, איכפתי ומשקיע, העדר יוזמה העדפה להיות מנוהל.

בנושא כספים השקעות זהירות ובטוחות המניבות תשואות נמוכות.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי