אורית של רפאל

מטבעות

עשרה מטבעות

עשרה מטבעות סדרת האדמה, סדרת המטבעות היא סדרה של מימוש צרכים, האדם מבחין בין רצונותיו לצרכיו החומריים, רגשיים ורוחניים, הוא מבין מה הוא צריך מקבל כלים לעשיה על מנת להתפתח. זהו קלף של  שפע, הצלחה, עושר ושלמות בכל תחומי החיים. בקלף תשעה מטבעות המטרה הושגה המסע הושלם האפילוג מראה כי האדם ידע לשמור על נכסיו החומריים והרוחניים כאחד.   

הסמלים בקלף שלושה דורות הסבא מסמל את קבלת ההחלטות של האדם את החוכמה ואת ניסיון החיים שנצברו לאחר קבלת ההחלטות. ההורים האב מסמל  את המצפון, את היכולת לקבל החלטות, האם מסמלת את  האינטואיציה וההנחיה הפנימית, הנכד מסמל את ההתחדשות וההמשכיות של המשפחה. הכלבים מסמלים נאמנות, נדיבות והגנה. היותם לבנים מסמל מצב בו פועלים ממקום של אינסטינקטים. הטירה מסמלת כוח, השפעה והכרה. בקלף נגיעות של אדום, כחול וצהוב אלו שלושת צבעי הבסיס, איתם ניתן להרכיב כל חלום. 

מיתולוגיה דדלוס משיב את ההצלחה, ההערכה האושר והעושר וזוכה לילדים ונכדים. זה השלב בו על השואל להכיר בכוחו ויכולותיו, ללא פחד מאובדן. הקלף מייצג את הרצון להתבסס, להרגיש בטחון, יציבות ושפע.

בקריאה קלפי העשר מייצגים את ההמשך, בקלפי התשע הסתיים המסע, בקלפי העשר הוא מתחיל מחדש במקום שבו נגמר המסע הקודם וממשיך להתפתח.  קלפי העשר מייצגים את השלמות את האחדות. הם סופו של הסיפור. מה קרה לאחר סיום המסע. בסדרת המטבעות האדם יודע לשמור על כל מה שהשיג בקלף תשעה המטבעות. שפע, הצלחה, עושר, שמחה, שלמות בכל תחום בו נוגעת השאלה משפחה, עבודה, התפתחות אישית.

בנושא זוגיות שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא קריירה שפע, עושר, הצלחה, פריון.

בנושא כספים שפע ועושר.

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי