אורית של רפאל

מטבעות

שמונה מטבעות

שמונה מטבעות הוא קלף של עבודה קשה, במיתולוגיה זהו השלב בו דדלוס חוזר והופך להיות חניך. מקובל היה בימי קדם לשלוח ילד אל אמן, שם היה הילד חניכו, הוא היה לומד ומרוויח את פת לחמו. רק לאחר שנות חניכות רבות היה הופך לאמן בזכות עצמו. זהו קלף של עבודה קשה, ירידה לפרטים, למידה ורק בתום תקופת החניכות בתום התקופה בה יעבוד קשה. האדם שזהו הצעד אותו הוא חייב לבצע יגיע  לאיזון ושלמות, זו ההקרבה למען עתידו.  

הסמלים בקלף החניך מסמל את חובתו של האדם להוכיח את יכולותיו על מנת לזכות בהכרה. הצבעים בקלף הרקע האפור מסמל את חדגוניות העשיה והחיפוש אחר איזון, חלקו התחתון של הקלף הצבוע בצהוב מסמל את השכל והאינטלקט את החריצות, הכוח, וכיבוש האגו בתהליך החניכות,  מכנסיו האדומים של החניך מסמלים עבודה קשה חריצות ופעולה כותנתו התכולה מסמלת פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות ותקווה. העץ מסמל את החניכות שכן הוא מסמל סיטואציות והתפתחויות בחייו של האדם סיטואציות אשר התרחשו לאורך זמן ממושך. הפטיש מסמל שליטה עצמית של האדם מוטיבציה וריכוז משאבים על מנת להשיג השגים.

מיתולוגיה דדלוס בורח מאבד את בנו יחידו תוך כדי הבריחה ומגיע לסיציליה הוא עובד אצל המלך  קוקלוס ושוב עליו להוכיח את עצמו ואת כשרונותיו, כחניך. הקלף מייצג חניכות, חניכות מייצגת עבודה קשה שבה לא רואים תוצאות מידיות.

בקריאה קלפי השמונה משלבים את הרוחניות עם יכולת מעשית, האדם עבר תהליך של התפתחות והגיע לשלב בו עליו לצעוד צעד אחד על מנת לעבור לשלב הבא בתהליך. זהו שלב של סיום והתחלה תהליך של מעבר ושינוי. לאחר אותה פסיעה האדם יגיע לאיזון והרמוניה בחייו. התמדה תביא את האדם למקום הנכסף בו הוא יוכל לעשות את הצעד שיביא איזון לחייו

בנושא זוגיות על מנת להצליח יש להשקיע מחשבה ומאמץ רב, הזוגיות לא תופיעה מעצמה, התפתחותה תלויה במאמץ ובהשקעה של השואל, בזוגיות קיימת חשוב להמשיך ולהשקיע על מנת שתפרח, זו השקעה יום יומית לאורך שנים כעבודתו של החניך

בנושא קריירה על מנת להצליח יש להשקיע מחשבה ומאמץ רב, יש לחפש את מקום העבודה ליזום את חיפוש הפרויקטים, חשוב שהאדם יוכיח את יכולותיו.

בנושא כספים על מנת להצליח יש להשקיע מחשבה ומאמץ רב, יכול לתאר מצב בו היתה השקעה כספית גדולה המניבה רווחים זעומים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי