אורית של רפאל

מטבעות

שישה מטבעות

שישה מטבעות הוא קלף של ניצחון והצלחה הנובעים מהזדמנות שניתנה לאדם, אך גם אזהרה שלא לנוח על זרי הדפנה לאחר הההצלחה.

הסמלים בקלף הסוחר מייצג את מי שתומך, הסוחר מסמל הצלחה חומרית יחד עם נדיבות, טוב לב ורצון לעזור. הקבצנים מייצגים את המקבל ומסמלים תחושות של חוסר ביטחון ומחסור בהערכה עצמית. קיימת באדם תחושה שאינו ראוי לקבל את שקיבל, הצבעים של גלימות הקבצנים מייצגות אופטימיות התכלת מסמל פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקוה, הצהוב שמייצג את השכל והאינטלקט את החריצות, הכוח, הדימוי עצמי אלו כוחות שיאפשרו לקבצנים להשתמש במתנות נכון. קבלת מתנות מסמלת שלב התפתחות ייחודי של האדם בכיוון חיובי. כמו כן מתייחס לתכונות אופי המייחדות את האדם באופן חיובי מהסביבה, יצירתיות או כשרון מיוחד. קשת המטבעות הנמצאת מעל האנשים מסמלת מערכת תומכת שקיימת בחייהם. המשקל בידיו של הסוחר מסמל את הצדדים השיפוטיים והביקורתיים באישיות של האדם, המשקל מופיע כהצעה למתן את הביקורתיות של האדם כלפי עצמו, על האדם לקבל את עצמו ואת הסביבה כמו שהיא. 

מיתולוגיה דדלוס מגיע לאי כריתים מספר למלך מינוס את כל האמת על מעשיו ומבקש רחמים ומקלט. מינוס, שהכיר את כישרונו של דדלוס נותן לו מקלט מדיני, ואף מחזיר את מעמדו המקצועי ושוכר את שרותיו כאמן בחצר המלכות. הקלף מייצג מצבים בחיים בהם מקבלים יותר ממה שמגיע, עוד בטרם השואל הוכיח את עצמו, עבודה ומעמד שמחייבים את האדם את השואל לפעול מתוך הכרת תודה שיש מי שמאמין בו ועכשיו עליו הוכיח את עצמו.

בקריאה קלפי החמש היוו תגובה לעיכוב שהיה בקלפי הארבע, אך התגובה של האדם לא היתה מאוזנת. בקלפי השש נפתרות הבעיות שאיתן התמודד האדם בקלפי החמש. קלפי השש הם קלפים של השגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות. לאחר ההצלחה חשוב שהאדם ימשיך לשפר את חייו ולהתפתח, פשרה תוביל להזנחת מטרות ישנות וחדשות ולהפסקת ההתפתחות וכך גם ההשגים שהושגו יפגעו.

בנושא זוגיות האדם זכה באהבה גדולה והוא לא בטוח שהאהבה הזו מגיעה לו. חשוב שידע לקבל את ההזדמנות שניתנה לו ולהשקיע בה.

בנושא קריירה האדם קיבל מקום עבודה, פרויקט שאינם בהכרח תואמים את יכולותיו, עליו ללמוד להשקיע ולהוכיח כי הוא מסוגל.

בנושא כספים האדם קיבל כספים ורווחים יותר מהמגיע לו, עליו להשתמש בהם בצורה נכונה.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי