אורית של רפאל

מטבעות

שלושה מטבעות

שלושה מטבעות בקלף שני מטבעות האדם הבין מה נכון לו לעשות, האדם מצא את הדרך בה עליו לצעוד. לאחר שמימש את עצמו הוא זוכה לתהילה וכבוד, ולמעמד חברתי. השגיו מלווים בהכרה כספית.

הסמלים בקלף  האמן העומד על הדרגש מסתכל על הנזיר והאישה שלידו מסמל את מי שמקבל את ההערכה משני האנשים שנראים כמתפעלים ממעשה ידיו. הקשתות מסמלות את המערכות התומכות בחייו של האדם מהן הוא זוכה להערכה. הדרגש עליו עומד האמן מסמל את הנחישות שלו להצליח. הפרח החקוק מתחת לשלושת המטבעות מסמל תובנה, התפתחות, חוויות טובות. משהו מתחיל להשתפר בחייו של האדם והופך להצלחה.

מיתולוגיה דדלוס עובד בחצר המלך יש לו שכר המביא בטחון כלכלי, מוניטין והערכה הקלף הוא קלף של הכרה ביכולות וגמול כספי עליהן, קלף שמעודד להתאמץ  ולשפר את היכולות.

בקריאה קלף השלוש מייצג את התוצאה שהתקבלה לאחר ההתמודדות עם התפכחות מהאס ומהשלמות שלו, וההבנה הנובעת מהתמודדות עם המציאות והעדר השלמות שבה. בקלפי השלוש מתקבלת התוצאה לטוב או לרע מתקבל השכר לעשיה של האדם.  המספר שלוש מייצג את הילד שנברא מהגבר ומהאישה הוא פרי המאבק, הלמידה, התמודדות, וההשלמה. בקלף זה האדם זוכה לכבוד והערכה כספית על מעשיו ויכולתו

בנושא זוגיות קיימת התמסדות של בני הזוג, ההתמסדות מבוססת על רקע חומרי וכלכלי, ולא רק על תחושות הלב.

בנושא קריירה קיימת הכרה ביכולותיו של השואל והוא זוכה לקידום בתפקידו ובמעמדו במקום העבודה. הוא זוכה להערכה כספית על התנהלותו.

בנושא כספים מעמדו של השואל בעיני הסביבה חשוב לו והוא משקיע בכך כסף על מנת לזכות בהערכה זו.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי