אורית של רפאל

מטות

מלכת מטות

מלכת המטות מייצגת את המנהיג, המנהל, איש העסקים הקרייריסט, האדם שכולם נוהים אחריו, זה הנמצא בראש הפירמידה, במרכז העינינים והרעש. נהתן, שולט אך לפעמים שתלטן יודע להאציל סמכויות ולנהל. אדם ממגנט, אוהב ילדים, נדיב, אוהב להיות במרכז, בעל אגו, מרוכז בעצמו .

הסמלים בקלף המלכה מסמלת את החלקים באישיות המבטאים את הרצון בהכרה של הסביבה את הכוח, ואת יכולות העשיה שלה, בשל גילה וניסיונה היא מממשת את האקטיביות שבה לצורך פעולות שמתמשכות לאורך תהליך ומאפשרות לו לקרות. ישיבתה עם הפנים קדימה מסמלת את ההנהגה שבה את הביטחון העצמי שלה. שמלתה בצבע זהב מסמלת את העוצמה האלוהית, את האור האלוהי, את הבריאה. פרח החמניה מסמל את השמש שהיא מקור החיים ממנה המלכה שואבת את כוחה . גם האריות מלכי החיות בטבע מדגישים את כוחה ועוצמתה. החתול השחור מסמל את ידיעת הסוד, ואת ראית הנסתר.

אסטרולוגיה מזל אריה בין ה 23 ביולי לבין ה 22 באוגוסט שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן נדיבות, לבביות, רוחב לב, יצירתיות, התלהבות, נאמנות, רוחב אופקים וגם יהירות, התנשאות,שתלטנות, נטיה להתערבות בחיי המשפחה והסביבה, דוגמתיות וחוסר סבלנות.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר המלכה מייצגת את האנרגיה הנשית, בטבע הנקבות הן האקטיביות לדוגמא הלביאה היא שמטפלת בגורים וצדה את המזון עבור הלהקה. אנרגיה זו פועלת, מבצעת דואגת ליציבות ולהמשכיות. התנהגותה האופינית של המלכה היא רצון להגשמה והעצמה אישית, ניהול, שליטה. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של ויתור על האגו וקלילות ביחסים עם הסביבה.

בנושא זוגיות שמחה, בילויים, הנאות משותפות, חשוב לזכור לא לשלוט בבן הזוג, לאפשר לו מרחב. לשים את האגו בצד.

בנושא קריירה סמכות, השגים, קידום, ניהול ויוזמה, חשוב לזכור לעבוד גם עבודת צוות, ולהעריך את עבודתם של השותפים.

בנושא כספים שיקולים נבונים המובילים לרווחים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי