אורית של רפאל

מטות

אביר מטות

אביר המטות מייצג אדם הרוצה לחיות בהתרגשות מתמדת חשוב להתבגר, ולהבין שהחיים הם תהליך שנבנה רובד על רובד ושיש לתת הזדמנות ולא להפנות עורף כשאין התרגשות על מנת שהתהליך יקרה, על מנת לאפשר את הזדמנות.

הסמלים בקלף האביר מסמל נאמנות והגנה על מה שחשוב לאדם בחיים על המחשבות, על התחושות ועל ההרגלים. הוא מסמל את הצורך בבדק בית על מנת לאפשר התבגרות. הסוס מסמל  אמביציה ומניעים חזקים להתקדמות, יכולת לעבוד קשה, סוס בצבע  חום מסמל עוצמה וכוח להתגבר על מכשולים בדרך להגשמת המטרות. נוף צחיח מסמל את הנתיב הייחודי של האביר שחייב למצוא ענין גם בצחיחות ולא בהמולה. המעבר דרך הנוף הצחיח הוא שלב חשוב בהתבגרות שלו בלמידה לתת הזדמנות לכל דבר בחיים גם אם אין התרגשות מידית

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

יסוד האש היסוד הראשון הראשית, הראשוניות, העצמה. מסומל על ידי המטה. הניצוץ הראשון של הפעולה, מבטא את הרצון והתשוקה הגורמים להתחיל את הפעולה, להתאהב, להתחיל לימודים, להתחיל עבודה חדשה.

המסר של האביר מייצג אנרגיה של התבגרות. אנרגיה שהופכת בסופו של התהליך לאס התנהגותו האופינית של האביר לחפש ריגושים, להתלהב לא להתקדם מאחר ומחכה לאותו כוכב שיאיר את השמים. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מעשיות, התמודדות ולמידה שהחיים הם אוסף של אתגרים והתמודדויות ולא אוסף של התרגשות, על האביר ללמוד לחיות את החיים ולהתפתח.

בנושא זוגיות חלומות, התאהבות, תוכניות וכל אלו ללא מימוש חשובה המשכיות של תהליך שמביאה את האושר והאהבה הנכספים.

בנושא קריירה יזמות, פרויקטים חדשים, שפע רעיונות עסקיים, שטחיות וחוסר התמדה משאירים את הקריירה כרעיון לא ממומש, חשובה המשכיות של תהליך על מנת להביא לקריירה משגשגת.

בנושא כספים תוכניות להשקעה ללא מימוש, עשיה. תוביל להצלחות כספיות. 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי