אורית של רפאל

מטות

נסיך מטות

נסיך המטות מייצג אדם המחפש אתגרים, ריגושים וחוויות, אינטואיטבי, זקוק לגיוון וחידוש,  שואף לחוות את החיים, אוהב את החיים, רוצה להתנסות, ללמוד, להרחיב אופקים, אוהב טבע וטיולים בארץ ובחו"ל. אוהב חופש, נדודים ומרחב אישי רגשי ופיזי. קיים צורך לאסוף חוויות ללמוד גם כשהתכלית היא ללמוד ללא יישום. הריצה אחר החויה הבאה, הלמידה הבאה והרצון לחופש ללא מעשיות מעכבת את תהליך ההתפתחות.

הסמלים בקלף הנסיך מסמל חלקים באישיות המאפשרים להשתמש במשאבים שמסביב לצורך עשיה, גילו הצעיר של הנסיך גורם לו לקושי לממש את האפשרויות כתוצאה מחוסר סבלנות, העדר יוזמה, חיים בחלום. בגדיו הצהובים משקפים את השמש המחממת ומאפשרת צמיחה וגדילה החסרים בנסיך. המגפים המטה והכובע מסמלים את יצר הנדודים. נוף צחיח מסמל את הנתיב הייחודי של הנסיך שחייב למצוא ענין גם בצחיחות ולא בהמולה. המעבר דרך הנוף הצחיח הוא שלב חשוב בצמיחה שלו בלמידה לתת הזדמנות לכל דבר בחיים גם אם אין התרגשות מידית  ההרים ברקע מסמלים את האתגרים הצפויים לו בתהליך.

אסטרולוגיה מזלקשת בין ה 22 בנובמבר לבין ה 21 בדצמבר שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן אהבת הרפתקאות, טיולים בחיק הטבע, בעלי חיים וספורט. אהבה לנסיעות וטיולים בחו"ל, אהבת לימודים, אהבת צדק, אופטימיות, פתיחות וגם חוסר טאקט, לקיחת סיכונים, חשש ממסגרות, הימורים.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של הנסיך מייצג את ההבטחה שיש בהתחלה, אך הנסיך מייצג חוסר ניסיון את הקושי להתגבר על בעיות וליצור המשכיות של התהליך הוא מביא איתו תובנות חדשות. התנהגותו האופינית של הנסיך לחפש אתגרים, ללמוד, לחקור, להתרגש, להכיר, ללא התנהגות מעשית שמובילה להתמודדות עם האתגר והתפתחות. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של מעשיות, התמודדות ולמידה במסגרת הקיימת.

בנושא זוגיות התחלות קלות, שמסתיימות במהירות כתוצאה מהחשש להתחייב, זוגיות שאחד מבני הזוג חי או הגיע מחו"ל, או הפגישה היתה בחו"ל. חשוב לזכור לשמור על המשכיות הקשר על מנת להתפתח בנושא זוגיות

בנושא קריירה בעלי תואר ויכולות בעלי קשרים בחו"ל או עסקים בחו"ל אך בשל החשש להתחייב אין המשכיות בקריירה חשוב להתחייב, חשוב לבנות תהליך..

בנושא כספים השקעות או כספים המגיעים מחו"ל.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי