אורית של רפאל

מטות

תשעה מטות

תשעה מטות התמודדות אחרונה לקראת סיום המסע. היו אתגרים רבים בדרך, נותר אתגר נוסף שלאחריו רצונותיו של האדם יסתדרו. סדרת האש היא סדרה של התחלות את הסיום של הסדרה את המימוש של הרצון מממשים בסדרות אחרות באדמה במים או באויר. בקלף שמונה מטות הסתיימה הסדרה לאחריו האש מכלה ולא מחממת.

הסמלים בקלף דמות השומר מסמלת את הצורך של האדם לשמור ולהגן על רכשו, על  גופו הפיזי, על רוחניותו, על עקרונותיו. הגדר שיוצרים המטות מהווה הגנה נוספת על מה שנדרש להגן עליו. השמיים הכחולים מסמלים אופק אופטימי והצלחה. השילוב של הצהוב והכתום בבגדיו וברקע מסמלים שילוב של  השכל, האינטלקט, חריצות, כוח, אגו, דימוי עצמי ותקשורת יחד עם יצירתיות יצריות וגמישות המאפשרים להתגבר על אתגרים.

מיתולוגיה לקראת סיום השיט וההגעה לעיר פרצה סערה והספינה ארגו הוטחה לכיוון הסלעים והיה חשש אמיתי לחיי הצוות והגיבורים. יאסון עמד על המשמר, הזעיק את הצוות והצליח להציל רבים וכמובן גם את מדיאה וגיזת הזהב. הקלף מבהיר שגם לקראת סיום המשימה על השואל להחזיק מעמד גם עם יהיה מכשול נוסף.

בקריאה קלפי התשע מסמלים סיום, שלמות. קלפים התשע מסיימים את המסע שהחל בקלפי השתיים  שתכליתם היתה תיקון השבר לאחר השלמות של קלפי האס, בקלפי השתיים התחיל הלימוד והתפתחות. בקלפי התשע המסע הושלם והאדם חוזר למקום השלם. תשעה ירחי לידה תשעה חודשים בהם העובר מתפתח מרעיון לאדם שלם. האדם בעל שקט פנימי, ללא צורך לשנות, בטחון עצמי, חיבור לאמת. קלף שמונה מטות היה שיאה של הסדרה, מאחר וההזדמנות הוחמצה, כמו עוגה שנשארת יותר מידי זמן בתנור עכשיו האדם משלם על אי עשיתו בכך שעליו להתמודד עם המכשול ממנו פחד להתמודד בקלף הקודם.

בנושא זוגיות בהעדר זוגיות או בזוגיות קיימת האתגרים עדין קיימים ויש להתמודד איתם על מנת להתפתח בתחום הזוגי

בנושא קריירה בהעדר קריירה ופרנסה או בקריירה ומקום עבודה קיימים האתגרים עדין קיימים ויש להתמודד איתם על מנת להתפתח בתחום הקריירה

בנושא כספים חשוב לשואל לבדוק את כל האופציות הקיימות על מנת להעזר בהן ולהתגבר על האתגרים הכספיים איתם הוא מתמודד.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי