אורית של רפאל

מטות

שמונה מטות

שמונה מטות הוא קלף של פעולה מהירה, פעולה שיש לבצע עכשיו על מנת להצליח. זהו קלף של יעילות ומעשיות, האדם אינו מהסס הוא עושה ומיד. קיימת בו נחישות והבנה שהפעולה תביא אותו למקום של הצלחה ושלמות. זהו קלף של הזדמנות שאסור להחמיץ.

הסמלים בקלף המטות העפים באויר מסמלים ומייצגים מחשבות ותחושות פנימיות של האדם. אלו תחושות ומחשבות של חופש, חופש ביטוי, חוזק, עוצמה ושליטה. התנועה מסמלת את העשיה המהירה. רובו של הרקע מהווה את השמים התכולים שמסמלים פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. הם סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם. הנחל מסמל מצד אחד את אי הודאות בעשיה אך מהצד האחר את השלב בו האדם  מתעמת עם מכשולים או מצבים לא מוכרים סיטואציות לא רצויות ושינויים ופועל במהירות למרות הכל.  הנוף שברקע מסמל חופש מחשבה ופתיחות לנושאים חדשים. קיים באדם יצר סקרנות ורצון ללמוד ולהתפתח.

מיתולוגיה יאסון מדיאה והצוות בורחים עם גיזת הזהב לספינה ומפליגים חזרה אל עיר הולדתו של יאסון. למורת רוחו של אביה של מדיאה. קלף זה הוא שיאה של סדרת המטות. פעולה, עשיה כאן ועכשיו ללא היסוס ללא עצירה. קלף זה עוסק גם בהקרבה של מדיאה למען יאסון היא עוזבת את בית אביה ומשפחתה מתוך ידיעה שלא תוכל לשוב. הקלף מראה במקרים רבים על המוכנות של האישה לעזוב את בית אביה ולהקים בית משלה.

בקריאה קלפי השמונה משלבים את הרוחניות עם יכולת מעשית, האדם עבר תהליך של התפתחות והגיע לשלב בו עליו לצעוד צעד אחד על מנת לעבור לשלב הבא בתהליך. זהו שלב של סיום והתחלה תהליך של מעבר ושינוי. לאחר אותה פסיעה האדם יגיע לאיזון והרמוניה בחייו. קבלת ההחלטה וביצוע שלה בזריזות, יסודיות ונחישות. יביאו את האדם למקום הנכסף בו הוא יוכל לעשות את הצעד ולהביא את חייו לאיזון.

בנושא זוגיות הן במצב של העדר קשר, הן במצב של התחלת זוגיות והן במצב של זוגיות מתמשכת קיים מצב המחייב תגובה ותגובה מהירה. על מנת ליצור שינוי ולהביא זוגיות לחיים, על מנת ליצור שינוי ולקדם את הזוגיות יש לפעול מהר.

בנושא קריירה הן במצב של העדר קריירה, הן במצב של קריירה בראשיתה והן במצב של קריירה מתמשכת קיים מצב המחייב תגובה ותגובה מהירה. על מנת ליצור שינוי ולהביא קריירה ופרנסה לחיים, על מנת ליצור שינוי ולקדם את הקריירה יש לפעול מהר

בנושא כספים קיים מצב כספי המחייב תגובה מהירה, קיימת אופציה להשקעה שיש להלחליט עליה במהירות, כאן ועכשיו.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי