אורית של רפאל

מטות

שישה מטות

שישה מטות הוא קלף של ניצחון והצלחה לאחר מאבק, אך גם אזהרה שלא לנוח על זרי הדפנה לאחר הניצחון.

הסמלים בקלף  סוסים מצביעים על אמביציה של האדם ומניעים חזקים, המובילים קדימה. סוסים מסמלים יכולת לעבוד קשה על מנת להשיג את המטרות. סוס לבן מסמל אמביציות ודחפים להצליח המבוססים על דחפים מאוזנים שהאדם שולט בהם. הסוס הלבן מייצג טוהר מחשבות, טוהר עשיה וכוונות חיוביות. הגלימה האדומה של הרכב מסמלת את החיים, את החוזק הפיזי,  את הוירטואליות, את ההשרדות ואת החומריות. הגלימה הצהובה של הסוס מסמלת את השכל והאינטלקט, חריצות, דימוי עצמי, תקשורת. השילוב של שני הצבעים נותנים לאדם את החוזק והחוסן הפיזי והרגשי להשיג מטרות ברוח. זר הדפנה מסמל את הניצחון בקרב. ההמון המריע מסמל הערכה על ההשגים שהושגו. השמים התכולים מסמלים פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. שמיים כחולים הם סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם.

מיתולוגיה יאסון ביצע את המשימות, כמנצח הוא דוהר על הסוס, אל אייטס על מנת להראות לו את גיזת הזהב. הקלף הוא קלף של ניצחון, אך כמו כל ניצחון שבו הסתיים שלב המאבק ומגיע שלב השמחה מההצלחה חשוב לא לשבת על זרי הדפנה להמשיך ולפעול. במידה ולא תמשך פעילות בנושא השאלה ולא תהיה התקדמות יעלה כישלון.

בקריאה קלפי החמש היוו תגובה לעיכוב שהיה בקלפי הארבע, אך התגובה של האדם לא היתה מאוזנת. בקלפי השש נפתרות הבעיות שאיתן התמודד האדם בקלפי החמש. קלפי השש הם קלפים של השגים, הצלחה, הרמוניה ושלמות. לאחר ההצלחה חשוב שהאדם ימשיך לשפר את חייו ולהתפתח, פשרה תוביל להזנחת מטרות ישנות וחדשות ולהפסקת ההתפתחות וכך גם ההשגים שהושגו יפגעו.

בנושא זוגיות הצלחה במציאת זוגיות, הצלחה בשיפור זוגיות קיימת. חשוב לזכור מציאת בת הזוג הוא השלב הראשון ההצלחה לא תתקיים אם לא תהיה השקעה בהמשך.

בנושא קריירה הצלחה במציאת עבודה, הצלחה וקידום בעבודה, הצלחה של פרויקט, הצלחה במציאת עובדים. חשוב לזכור ההצלחה תשמר כל עוד האדם ימשיך להשקיע בעשיתו.

בנושא כספים הצלחה בשקעות.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי