אורית של רפאל

מטות

חמישה מטות

5 מטות קלף של ניצחון לאחר קרב, אך הניצחון אינו מגיע בקלות כפי שנראה על פניו בקרב בין הנערים, המיתולוגיה מדגישה, יהיה ניצחון אך האדם חייב לקבל עזרה. האדם מחפש דרך קלה להתמודד עם האתגר העומד בפניו, במידה ולא יהיה מוכן לכך שהמאבק אינו פשוט, הוא יופתע ויכשל. המאבק הוא חלק מההתפתחות הרוחנית ההבנה שדברים לא בהכרח מגיעים בקלות, שיש להלחם על מה שרוצים.

הסמלים בקלף הנערים הלבושים בגדים ספורטיביים מסמלים אימון ספורטיבי. המטות מסמלים מיומנות שנדרשת על מנת לנצח, קרב המחייב אסטרטגיה על מנת לנצח. הרקיע הכחול מסמל פוטנציאל, הזדמנויות, אופטימיות, חופש ביטוי, עצמאות ותקווה. שמיים כחולים הם סימן לכך שכל האפשרויות פתוחות בפני האדם.

מיתולוגיה המסע הארוך שעוברים יאסון וחבריו בדרך ל גיזת הזהב. מסע מלא בתלאות, ומשימות בלתי אפשריות. יאסון מגיע ליעדו אך כל זה בזכות העזרה אותה הוא מקבל מהאלה הרה. גם את גיזת הזהב הוא משיג בזכות העזרה מבתו של המלך מדיאה שמתאהבת בו. הקלף הוא קלף של מאבק, חשוב להבין שזה מאבק והניצחון אינו פשוט. חשוב להבין כמו יאסון שכדי לנצח צריך לבקש עזרה. בקלף זה ניתן ללמוד שהעזרה יוצאת דופן שכן את העזרה יאסון מקבל מבתו של מי שמנסה להכשיל אותו. בקלף זה לומדים מהות של אהבה. באהבה כל האמצעים כשרים. מדאה מוכנה להקריב הכל למען אהובה למען אהבתה 

בקריאה בעוד שקלף הארבע ייצג את ראשיתו של שלב בנית היסודות, לכן האדם חש תחושות של חוסר השקט, תחושת עיכוב. קלפי החמש הם התגובה לעיכוב, הם התקשורת של האדם עם עצמו ועם סביבתו. התגובה של האדם בקלפי החמש אינה מאוזנת. הוא בטוח בהשגיו, מרגיש כי הוא יושב כבר ברגע זה על זרי דפנה האתגר בקלף זה הוא להבין שעל האדם לקבל עזרה על מנת לנצח.

בנושא זוגיות הזוגיות נמצאת במבחן, עומדת בפני אתגר, זוגיות שיש בה יריבות פנימית או יריבות חיצונית המפריעה לבני הזוג, על מנת לנצח את האתגר ולהתפתח ולהתקדם בזוגיות על השואל לקבל עזרה.

בנושא קריירה הקריירה נמצאת במבחן, עומדת בפני אתגר, יש יריבות פנימית במקום העבודה או שיש תחרות חיצונית על מקום העבודה או הפרויקט, על מנת לנצח את האתגר ולהתפתח ולהתקדם במבחינה מקצועית על השואל לקבל עזרה.

בנושא כספים על מנת להצליח בהשקעות או בקבלת כספים על השואל להעזר ביועצים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי