אורית של רפאל

מטות

ארבעה מטות

ארבעה מטות  הקלף מבטא שמחה, הצלחה, שפע וניצחון. ההצלחה בקלף נובעת מההשקעה של האדם שנעשתה בעברו, הלימודים ההתפתחות מובילים אותו בנתיב של יציאה לדרך מתוך ידיעה שבסופה מחכה הניצחון, אך מה שחשוב במסע הוא ההתבגרות, התהליך ולא רק התוצאה.

הסמלים בקלף הסוכה מסמלת משפחתיות ואת החשיבות שיש לה בחייו של האדם. הסוכה מסמלת את הצורך לשים את המשפחה לפני החומר והחומריות. החופה מייצגת ביטחון, תמיכה והגנה. הטירה מסמלת הצלחה חומרית הזוג מסמל זוגיות ושיתוף פעולה, הרמוניה ואיזון בחיים. בגדי הזוג בלבן טוהר ורוח, אדום עשיה וחומר אף הם מסמלים את הצורך באיזון.

מיתולוגיה דודו של יאסון מנסה לדחות את הקץ שבו יאלץ להשיב את הממלכה ליאסון ושולח אותו למסע גבורה שבו יוכיח את יכולותיו וכך העם יקבל אותו. הוא שולח אותו להביא את גיזת הזהב. למרות הסיכון יאסון שהאש בוערת בו מצליח מגייס לעזרתו נסיכים ובני אלים וספינה שנבנת עבורו ויוצא לדרך.

בקריאה בקלף האס נוצר הרעיון בקלפי השנים נעשת עבודה התפתחותית, בקלפי השלוש נקצרו הפרות קלף הארבע מייצג את ראשיתו של שלב בנית היסודות, בסלילת הדרך של התהליך. לכן האדם יחוש תחושות של חוסר השקט, תחושת עיכוב. בעוד שהאס ראשוני התחלתי תמים. הארבע מייצג התחלה שיש בה זכרונות עבר, כדי להתפתח האדם צריך לעבור תהליך לשנות משהו בעצמו ולהתמודד עם הגורם המעכב.הגורם המעכב בקלף זה הוא הרצון להשיג מטרה מבלי להנות מהדרך.

בנושא זוגיות מימוש הזוגיות, קרבה הרמוניה בין בני הזוג, שמחה שפע והצלחה. המטרה היא אולי חתונה אך הדרך לחתונה עוברת דרך בנית זוגיות והתהליך ההתפתחותי הוא שחשוב.

בנושא קריירה מימוש הלימודים בעבודה, הצלחה בבחירת פרויקטים, התבססות, קידום, לעיתים מרמז על עסק משפחתי.

בנושא כספים רווחים הנובעים מהשקעות עבר נכונות, רווחים המגיעים מכספי משפחה.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי