אורית של רפאל

מטות

שני מטות

שני מוטות שלב בו לאחר ההתחלה החדשה, קיימת תובנה שהאדם אינו מכיר את הפוטנציאל שלו ועליו להתחיל ללמוד אותו. יתכן שהלימודים  יהיו לימודים אוטודידקטיים, יתכן והאדם יצא ללימודים, יתכן שהלימוד הוא תהליך של התפתחות רוחנית.

הסמלים בקלף הסוחר המחזיק בגלובוס מסמל אדם היוצא למסע של חיפוש וגילוי. הגלימה האדומה שהוא לובש מסמלת עשיה. הרקע האפור מסמל את המיזוג בין הקטבים, בין החומר לרוח. השושנים האדומות מסמלות תשוקה והחבצלות הלבנות מסמלות טוהר. יציאה למסע עם תשוקה ורצון ללמוד אך ממקום נקי של הנאה מהמסע עצמו. הנוף הצבעוני מסמל אופטימיות המוט שעליו עלים מייצג צמיחה, אחד המטות מוחזק ביד שמאל היא יד הרגש, מה שמסמל יציאה למסע שמונחה על ידי הרגש הבעירה הרגשית של סדרת המטות. 

מיתולוגיה על מנת שיאסון יוכל להתמודד עם יעודו כמלך למרות שעדין אינו יודע שזה ייחוסו מאחר ולפי חוקי האולימפוס ממלכה עוברת מאב לבן, הוא נשלח לכירון. כירון הוא קנטאור (חצי אדם חצי סוס) ואליו מגיעים בני אלים ובני מלכים ללמוד אומנות, רפואה, לחימה ופילוסופיה.

בקריאה קלף השניים מייצג התפכחות מההתחלה של האס מהשלמות שלו. המציאות רחוקה משלמות יש בה אתגרים ומכשולים שצריך להתגבר עליהם ולהתבגר איתם על מנת לעבור תהליך ולחזור אל האס. קלף השניים הוא קלף של שבר. חלום ושברו שלמות מול מציאות החיים. קלף זה נועד להצביע על דרך פעולה.  הקלף הוא קלף של לימודים, וכמו יאסון, השואל צריך ללמוד לפני שהוא מממש את ייעודו.

בנושא זוגיות הקשר נמצא בשלב של למידה, חיזור, הכרות. בזוגיות קיימת יש את המוכנות ללמוד את מערכת היחסים מחדש ומה שנכון לה. קיים רצון להכיר את בן הזוג ללמוד אותו.  

בנושא קריירה השואל פועל על מנת לקדם את מעמדו אם במקום עבודה חדש ואם במקום עבודה קיים. עובד שיש בו את הרצון ללמוד ולהתעמק בעשיתו. קיים בעובד הרצון להכיר וללמוד את כל שרשרת התפקידים במקום העבודה. חשוב לבדוק האם אכן יש לשואל את ההתאמה הנדרשת לתפקיד, במידה ולא זה הזמן ללמוד.

בנושא כספים רווחים שאינם מידיים, השקעה לטווח ארוך.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי