אורית של רפאל

מטות

מלך מטות

מלך המטות מייצג אדם לבבי, פותח את ליבו ואת ביתו, אוהב לעזור, מפרגן, מלהיב, הצורך להביע עצמו גובל בכך שמבטא עצמו ללא מעצורים, כפי השאדם יודע להתלהב כך הוא מאבד ענין והופך לאדיש. הוא אינו מודע לכך שאחרים סובלים, שהוא מפריע, מאפיינת אותו אגוצנטריות, רעשנות, מוחצנות, חוסר סבלנות, והוא אינו רואה אף אדם מלבדו.

הסמלים בקלף המלך מסמלמחשבות ותחושות הקשורות בשליטה, כוח וביטחון דרכי הפעולה של המלך נוגעות באינטרסים שלו, והאינטרס שלו הוא הגנתי, המלך יוצא לפעולה בשעה של מתח. שערו הג'ינג'י מסמל את אופיו הסוער והאימפולסיבי. הצבעים המרכזיים בקלף הם כתום, צהוב וזהב הכתום מסמל שמחה ואושר,מיניות, גמישות, איזון בין הגוף הפיסי לגוף הרוחני. יצריות ויצירתיות. הוא גם מסמל את הלמידה וההתנסות. הגלימה הצהובה מסמל כוח, אגו, דימוי עצמי, תקשורת, והזהב שבכסאו מסמל את האלוהות.הלטאה מסמלת את חלימת העתיד, ונחשבת לבעלת כוחות על טבעיים.

אסטרולוגיה מזל טלה בין ה 21 במרץ לבין ה 20 באפריל שייך ליסוד האש התכונות המיוחסות למזל זה הן ביטחון עצמי, אומץ, לקיחת סיכונים, התלהבות, אנרגטיות, חמימות ולבביות, חריצות, פעלתנות, יזמות, הובלת שינויים, תמימות, אופטימיות וגם ילדותיות, חוסר סבלנות, כעסנות, רגזנות, פולמוסיות, כוחניות.

בקריאה חפיסת קלפי הטארוט, נחלקת לשלושה חלקים: הארקנה הגדולה, הארקנה הקטנה שנחלקת לקלפים מאס ועד עשר ולשישה עשר קלפי החצר. תהליכים מתחילים בעולם הרוח זו הארקנה הגדולה. משם עוברים למימוש בעולם החומר זו הארקנה הקטנה מתובנה המתעוררת באדם ומשם נשאלת השאלה האם המימוש יקרה את התשובה האם כן או לא יתנו קלפי הארקנה הקטנה. כאשר קלפי החצר מופיעים מתקבל מסר של הזדמנות. הנסיך המלכה והמלך מייצגים את הזודיאק האבירים מייצגים ארוע הרה גורל שיבגר את האדם ויאפשר לו להפוך את הארוע לאס להתחלה חדשה.

המסר של המלך מייצג  את האנרגיה הזכרית. בטבע הזכרים פאסיביים לדוגמא האריה אינו עושה דבר עד לרגע שיש איום על הלהקה, רק אז הוא יוצא להגן. המלך מתעורר במצבים של מתח של לחץ פנימי או סביבתי. התנהגותו האופינית של המלך היא אימפולסיבית, אנוכית, מתחיל אך לא מסיים לכן אין המשכיות בתהליך ההתפתחות. ההזדמנות שניתנת היא הזדמנות של יצירת המשכיות בתהליך ללא אנוכיות. 

בנושא זוגיות יחסים דינמיים אנרגטיים אך משתעמם בקלות מבן או בת הזוג חשוב ליצור המשכיות ביחסים בין אם הם בראשיתם ובין אם הם קיימים, לבנות תהליך של זוגיות.

בנושא קריירה מתלהב רוצה ליזום עסקים חדשים, פרויקטים חדשים, מתלהב, אך הופך אדיש במהירות חשוב ליצור המשכיות בקריירה בפרויקטים, במקום העבודה בין אם הם בראשיתם ובין אם הם קיימים, לבנות תהליך של המשכיות בקריירה ובתעסוקה.

בנושא כספים מהלכים אימפולסיביים שלא בהכרח מובילים להפסדים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי