אורית של רפאל

קלפי הארקנה הגדולה

העולם

 

 

 

בעקבות ההמשכיות 

קלף העולם מייצג את ההגעה לשלמות, את סיומו של תהליך זהו סיומו של המסע שהחל בחיפוש ובמחפש, שהיה לחניך והפך למאסטר. הקלף מייצג שליטה בכל העולמות, רמה גבוה של מודעות, יכולת מימוש והגשמה.

הסמלים בקלף צעיף סגול כצבע צ'אקרת העין השלישית, צ'אקרת האינטואיציה וראית הנסתר (בקלף השמש קיים מוטיב הצעיף, שם צבעו אדום כצבע צ'אקרת הבסיס האחראית להשרדות) השוני בצבעי הצעיפים מסמל את התפתחות התודעה.הגוף נמצא בתנועת ריקוד מסמל זרימה, הרגליים יוצרות צלב המסמל איזון בין חומר לרוח. זר העלים האובלי המקיף את העלמה מסמל את ההכרה בגבולות ובגבולות החומר, ומרמז על עובר ברחם סמל ללידה עתידית. הקלף מואר והזר הירוק מצביעים על צמיחה, והתחדשות. הסרטים האדומים מרמזים לסמל האינסוף הם ממוקמים מתחת לרגליה ומעל ראשה של האישה סמל לשלמות בין החומר לרוח. שני המטות אותם היא אוחזת מסמלים שליטה בידע והתגשמות הידע בחומר. המחשבה המתגשמת דרך פעולה ועשיה בחומר.החיות שבגלגל המזל היו קטנות וקראו בספר החיות המסמלות את ארבע רמות הקיום (הפיזי, המנטלי,הרגשי והרוחני) וכן את ארבעת היסודות נמצאות ברמה התפתחותית בה הידע קיים ונגיש.

מיתולוגיה כמו קלף הנזיר גם קלף העולם מיוצג על יד כרונוס אל הזמן. בעוד שבקלף הנזיר הזמן מביא איתו סבלנות, הרי שבקלף העולם כרונוס הכלוא מתחת לאדמה ומקושר לעולם החומר מייצג את חוקי הזמן והבליה. הוא קוצב את הזמן והעונות ומייצג את מעגל הזריעה, הנביטה, הפריחה, הפרי, הקמילה והרקבון מעגל החיים, סיום והתחלה חדשה. 

הקלף מייצג את החוליה החסרה, בקלף יום הדין האדם הגיע להארה, אם כך מדוע בארקנה הגדולה יש קלף נוסף. לאחר ההארה השוטה קופץ אל התהום, הוא לא מתרסק בתחתיתו אלא מאבד את הגוף והופך לישות אנרגטית. כדי לשמור על ההארה על האדם להתחיל את המסע של השוטה מהתחלה. לכתוב ספר אחד יכול להיות משל להארה להיות סופר הכותב ספרים זו הכוונה בלשמור על ההארה. המטרה הושגה הספר נכתב, אדם, סופר שלא ימשיך לכתוב ולהתפתח יאבד את התהילה. ההתפתחות יכולה להיות התפתחות בתחום עצמו ויכולה להיות התחלה של  משהו חדש. זהו קלף של הצלחות שלמות וסגירת מעגלים.

בנושא זוגיות שותפות זוגית, חתונה, אהבה מתמשכת לאורך שנים שיודעת לחדש את עצמה.

בנושא קריירה הצלחה, יציבות, השגת מטרות שנועדו לקדם את הקריירה. קריירה מתמשכת שהשואל יודע לחדש אותה על מנת להמשיך ולהתפתח בה.

בנושא כספים כקלף המתאר סגירת מעגלים ותהליכים ופתיחתם של חדשים יתכן ויש מעבר דירה, שיפוץ או כספי ירושה.

 

חשוב לזכור זהו קלף של הארקנה הגדולה, המייצגת את עולם הרוח. הנשמה של השואל נמצאת במקום של סיום במקום של הארה. על מנת לממש קלף זה על האדם להתחיל את התהליך מהתחלה ולצמוח בתוכו.

 

 

 

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי