אורית של רפאל

מאמרים

ראש וזנב הדרקון

18 יוני, 2014

זנב הדרקון מסמל את החיים הקודמים, גלגולים קודמים, הרגלים שהיו ועברו איתנו לגלגול הזה.

אישה חיבור שם פרטי שלה ושל אביה (מיכל=1 זאב=1 זנב הדרקון 2)

גבר  חיבור שם פרטי שלו ושל האם (רונן=9 רחל=4 זנב הדרקון 13=4)

ראש הדרקון מסמל את החיים הנוכחים, את המקום שבו אנו נמצאים ולאן אנו שואפים, מה יעזור לנו להתפתח

אישה חיבור שם פרטי שלה ושל אמה (מיכל=1 רוזי=7 ראש הדרקון 8)

גבר  חיבור שם פרטי שלו ושל האב (יואב=1 אריה=9 ראש הדרקון 1)

"כשנסגרת דלת אחת - נפתחת אחרת, אבל לעיתים קרובות אנו ממשיכים להביט בצער רב כל כך בדלת סגורה עד שאיננו רואים את זו שנפתחה בפנינו... " אבל זו מהות הדרקון, אנו עסוקים בזנב ולא מוכנים, יכולים, רוצים לעשות מאמץ ללכת אל ראש הדרקון. 

זנב הדרקון

1 נוטים לכפות את דעתם ואת רצונותיהם, שתלטנים, אגרסיבים, נטיה לצעוד קדימה בלי לראות במי הם פוגעים כי המטרה חשובה להם יותר מהדרך, אנוכיים, ובודדים.

2 רגשיים, רגשניים, בעלי מצבי הרוח שעולים ויורדים, תלותים. יש להם היכולת לראות את חוסר האיזון בכל דבר סביבם ולכן הם נוטים לביקורת, עליהם להזהר מיתר ותרנות, מביישנות, מחוסר אחריות. הם חולמניים (השפעת הירח), מתאכזבים ופגיעים. קשר בעייתי עם האם.

3 יש נטיה למשיכת תשומת לב, מנהנתנות, ומילדותיות. במצבים של חוסר איזון, האופטימיות מפנה דרך לספק, ושמחת החיים מפנה מקום לדיכאון. הם פזורי־נפש, חסרי סובלנות וסבלנות לעניינים שוליים, רגישות פנימית גבוהה והם נוטים לפזר כוחות.

4 נוטים לפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות , חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות.

5 נוטים להימורים,  חוסר אחריות, פזיזיות, הונאה והולכת שולל. חוסר שקט שגורם למעבר מנושא לנושא ללא בדיקה והעמקה. מיניות המנוצלת באופן שפוגע בהם והסביבה.

 6 נטיה לחיבוק דב הם כל כך רוצים לעזור שהם לא בודקים האם הצד השני בשל, רוצה או מוכן לקבל את העזרה שלהם, נטיה להתנהגות אמוציונלית, עליהם ללמוד לקבל החלטות. להמני מקנאות וחמדנות.

7 מתרגשים בקלות, דאגנים, לא עומדים על שלהם וניתן לשכנע אותם לעשות דברים שלא רוצים. נטייה לנתח כל דבר לפרטי פרטים. נטיה לדיכאונות, למצבי רוח קשים, לאי־הבחנה והבנת המציאות, לעוקצנות, לפחד להכשל, לא יודעים לטפל בכסף, והם בעלי נטיה להתמכרויות.

8 נוטים לכוחנות, להליכה בדרך מבלי לראות על מה דורכים, חשוב לזכור המטרה לא מקדשת את האמצעים, עליהם ללמוד לסלוח, ולא להיות עקשניםוקיצוניים בהתנהגותם. החיים הקשים שהם חווים לא הגיעו במטרה להעניש אותם אלא מתוך ההבנה שיש להם הכוחות להתעלות מעל הקשיים ולנצח.

9 נטיה לחוסר  שליטה עצמית, להתפרצויות, לאלימות, ולשימוש לא נכון בכוח. חשוב שייסימו דברים. קשר בעייתי עם האב.

11 רגשיים, רגשניים, בעלי מצבי הרוח שעולים ויורדים, תלותים. נוטים לביקורת, פועלים ממקום של יתר ותרנות, ביישנות, וחוסר אחריות. מתאכזבים ופגיעים. קשר בעייתי עם האם.

22 נוטים לפעולה איטית שנובעת מעודף יסודיות, עקשנות , חוסר גמישות, קשיי הסתגלות, נוקשות, ביקורתיות. נשים נוטות להפוך למסרסות.

ראש הדרקון

1 מנהיגים מטבעם, פועלים בכל דרך כדי להשיג את מטרותיהם. הם חלוצים, בעלי אמביציה, נחושים, כנים וישירים. מקדמים פרויקטים ובעלי רעיונות. מעדיפים לעבוד כעצמאיים או בעמדות ניהול.

2 הם אנשים אינטואיטיביים, רגישים, מכילים, קשובים, אימהיים, ותרנים, יודעים לאזן בין ניגודים טובים בעבודת צוות ומצליחים בשותפות כי יודעים להיות מספר 2. בעלי דמיון, דיפלומטיים, מבצעים רעיונות של אחרים, יודעים להתאים עצמם לאחרים על ידי כך שמחפשים מכנה משותף ואמון. בעלי כושר שכנוע. רואים את כל הפרטים ואת השלם. קשר חיובי עם האם.

3 הם אנשים בעלי דמיון רוחב לב, כשרון, התלהבות ואופטימיות. אנשים שלא שכחו את הילד שבתוכם. הם שחקנים, מוסיקאים, משוררים וסופרים . הם חברותיים סימפטיים, נועדו לתפקידי שרות ועזרה לזולת בריפוי, בעידוד. יושר וכנות חשובים להם. הם משכילים, בעלי תואר, והמשפחה חשובה להם.

4 אנשים מאוזנים, אנשים של בית ומשפחה, אנשי עבודה, מעשיים, ראליים, דורשים מהסביבה את מה שדורשים מעצמם, מסודרים, צייתנים, יעילים שמים לב לפרטים הקטנים, חומריים, אנשים בעלי סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. אנשים אנליטיים אוהבים לבנות מיסודות לגג בצורה מסודרת מעשים שמרניים מצליחים במסחר תעשיה בניה.

5 בעלי כושר אנליטי, יכולת הבחנה וביקורת. בעלי גמישות מחשבתית, רטוריקה והמלה הכתובה הן יסוד חשוב ומשמעותי בחייהם. בעלי רצון לצבור ידע לכן אוהבים קורסים קצרי טווח, צורך בשינויים תכופים, הם יוזמים, אוהבי חופש וחוסר מנוחה תמידי ממריץ אותם. מסוגלים לבצע מספר פעולות במקביל, אוהבי הרפתקאה. מיניים.

6 נועדו לעסוק בשירות לקהילה, לעסוק בתחום העסטטיקה, להקים משפחה. סדר, הרמוניה ואהבה חשובים ביותר. הם רומנטיקנים חסרי תקנה.

7 אנשים מלאי אמונה, חכמה, כושר חשיבה תוך הפנמה, בעלי אינטואיציה ודימיון, בעלי יכולת ניתוח אנליטי, אנשים מעודנים, פרטיות חשובה להם, וכל ניסיון לחדור לחיים הפרטיים מגלה חומות גבהות בינו לבין הסביבה. מעדיפים לעבוד לבד, ביישנים, מתחברים לאט, נאמנים ויציבים. כל נושא בו הם נוגעים נלמד לעומק. חשוב להם לפתח את האני הפנימי. אוהבים פילוסופיה, דת, ומחקר.

8 אוהבי בית, מאורגנים, עקביים מעשיים, רכושניים, מלאי אמביציהבעלי כוח פנימי המגיעים למטרתם, יעילים, תחרותיים, בעלי ידע ויכולות להשקיע ולנהל עסקים, אנשים בעלי עומק, סבלנות והם לוקחים אחריות. חשוב לאזן בין עולם החומר ועולם הרוח. להתנהל נכון עם כספים, לזכור שמה שהם זורעים הם קוצרים

9 אנשים מלאי אהבה אוניברסלית, רוחב לב, לוחמי צדק ומתנדבים, בעלי דימיון, אדיבים, צריכים להקדיש עצמם לשרות האנושות. בעלי בטחון עצמי, דינמיים. עליהם לתת שלא על מנת לקבל, חשוב שידעו לסיים את מה ששהתחילו. קשר חיובי עם האב.

11 מהווה את האנרגיה הגבוהה של המורה הגדול, המדריך מתוך דוגמא אישית. בעלי כוח חסר גבול, בעלי פוטנציאל רוחני גבוה. כוח הגשמה פנימית, שמאפשר להעניק ידע והשראה לאנושות. אידאליסטים, רגשיים ואינטואיטיביים, בעלי  כוח רצון חזק ובעלי נחישות, נחרצים ובעלי כושר מנהיגות.

22 הבנאי הגדול, אלו שמובילים תהליכים לכדי בניה ויצירה. כל מה שנעשה על ידו נעשה בקנה מידה גדול ומרשים ביותר. נוטים לניגודים, לדואליות, ל פסיביות. אנשים בעלי כושר שכנוע. טובים בעבודת צוות, רגישים, בעלי דמיון, מאזנים, דיפלומטיים. אנשים אינטואיטיביים, מכילים, קשובים, אימהיים. מתקוממים נגד חוקים מתמרדים לשלטון ולממסד. מגשימים עצמם בעבודה עם קבוצות גדולות. יודעים לקדם רעיונות ורפורמות חדשות.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי