אורית של רפאל

מאמרים

מספר ההתפתחות

18 יוני, 2014

מספר ההתפתחות מאפשר לנו להבין את הדרך להתפתחות פיזית רגשית ורוחנית. חשוב להשתמש בצורה יעילה בחלקים החיוביים של המספר, בחלקים העוצמתיים שמובילים אל האופק.

הדרך למציאת מספר ההתפתחות

ר ח ל פ ר י י ז ג ר

2 8 3 8 2 11 7 3

1 2 2 1 3 2 8 1

3 4 3 4 5 1 9

7 7 7 9 6 1

5 5 7 6 7

1 3 4 4

4 7 8

2 6

8

1 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את העצמאות המנהיגות. לחזק את העיקרון הגברי, האקטיבי, את היצירה, הראשוניות, היזמה, המרץ והנחישות.

2 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את הפן הנשי שתפקידו לסנן, לשפר, לזקק, לעדן, להכיל, להקשיב. לאזן בין ניגודים לעבוד בצוות תוך שיתוף פעולה, לחזק את כושר השכנוע ולחזק את האינטואיציה ולהקשיב לה.

3 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את הביטוי העצמי בכתיבה דיבור משחק. להקרין שמחת חיים על עצמך וסביבתך, לשמור על הניצוץ הילדי, על הדמיון, על רוחב הלב, על ההתלהבות והאופטימיות.

4 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את האיזון, לבנות  בית ומשפחה, להיות איש עבודה, מעשי, ראלי, אנליטי, בעל סבלנות רבה, סובלנות ומשמעת עצמית גבוהה. מסודר, צייתן, יעיל ובעל יכולת לשים לב לפרטים הקטנים.

5 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את יכולת הסתגלות, התאמה, תקשורת מילולית, גמישות מחשבתית, להיות בתנועה ולפתח את החוש מסחרילאהוב חופש ולאפשר לחוסר המנוחה התמידי להמריץ אותם.

6 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את החיפוש אחר השלמות, האיחוד וההרמוניה. להשתמש נכון בכישרון שניתן לך, ביציבות כדי לעזור, להקים בית ומשפחה . לתת שירות לקהילה ממקום של אהבה.

7 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את האמונה, החכמה הטבעית איתה הגיעו לעולם, להשתמש נכון בכושר החשיבה תוך הפנמה, ביכולות הניתוח האנליטי, להיות נאמנים ויציבים כסלע. להשתמש באינטואיציה ובדימיון העשיר שלהם.

8 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את ההבנה של עקרון הנצחיות, המשכיות החיים וההבשלה. לזרוע את הזרעים הנכונים מתוך התובנה שקוצרים את מה שנזרע. להקים בית, להתנהל בצורה מאורגנת, עקבית מעשית, יעיליה, תחרותית, להשתמש בכוח הפנימי על מנת להגיע למטרתם, להשתמש  בידע וביכולות להשקיע כספים ולנהל עסקים, להקפיד על עומק בעשיה בחשיבה, להקפיד על סבלנות ולקחת אחריות.

9 על מנת להתפתח רוחנית יש לחזק את אנרגית חיים, אנרגית הפעולה, התלהבות, לזכור את היכולת להגשים השגים. לפעול ממקום של אהבה אוניברסלית, רוחב לב, ללחום למען הצדק להתנדב. להשתמש בדימיון, בביטחון העצמי, בדינמיות ובאדיבות כדי לקדם את התפתחותם. להקדיש עצמם לשרות לזולת.

    

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי