אורית של רפאל

אורית של רפאל

"בשם ה' אלוהי ישראל: מימיני מיכאל, משמאלי גבריאל, מלפני אוריאל, מאחורי רפאל ועל ראשי שכינת אל". (מתוך תפילת שמע שעל המיטה)

אורית ילידת 1963 בעלת תואר B.A מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה, לימודים שהיוו בסיס להיותי מאמנת אישית. לימודים אזוטריים (השימוש המקורי במושג מיוחס לאריסטו, הפילוסוף היווני, שחילק את הידע לשניים: ידע אקזוטרי (חיצוני), שהוא נחלת הכלל, וידע אזוטרי (פנימי), הידוע רק לאנשי סוד, החלו עם לימודי הנומרולוגיה לפני עשרים שנים וכחוט השני לימודים אלו נמשכים עד היום דרך לימודי הכירולוגיה, התקשור והטארוט.

מאמנת אישית הנעזרת בכלים של נומרולוגיה וטארוט.

דרך החיים האישית שלי הובילה אותי לתובנה הכל כך יפה שנאמרה על ידי נלסון מנדלה:

"הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא שמא אנחנו חלשים מדי. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו בעלי עוצמה שמעל לכל שיעור. זה האור שבנו לא האפלה שבתוכנו שמפחידה אותנו יותר מכל. אנחנו שואלים את עצמנו, איזה זכות יש לי להיות מבריק, יפהפה, מוכשר ואהוב? למען האמת, איזה זכות יש לכם לא להיות? אתם ילדיו של אלהים. אין שום דבר נאור בצמצום האישיות שלנו כדי שאחרים לא ירגישו חסרי ביטחון. נולדנו כדי לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו, כל אחד מאתנו נושא את הקסם הזה בתוכו. כאשר אנחנו נותנים לאור הפנימי שלנו לזרוח אנחנו מעניקים, בלי מודע, רשות לאחרים לעשות כמונו. כשאנחנו משתחררים מהפחדים שלנו, הנוכחות שלנו משחררת אחרים."

מאמינה שעם קצת עזרה כל אחד מאיתנו יכול לגעת בקסם האלוהי הטמון בו.

 

כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע: תודה למורה שלי לטארוט, שגיא מנדלבוים.

לייעוץ טלפוני 012-409-06720020 שלוחה 33
לתיאום פגישה אישית ו/או להתכתבות איתי